Валіза тканинна, виготовлена з ударостійкого та щільного матеріалу — Cordura 1200den.
Має 4 коліщатка, що обертаються на 360 градусів. Ідеально підходить як основний багаж в літак, має розміри — 67*43*27 см з урахуванням коліс.
Є додаткове розширення об'єму та зовнішні кишені.
На задній стінці є бірка, щоб підписати валізу.
Вбудований кодовий замок
Є верхня та бокова ручка для перенесення й телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується в 3 положення.
Усередині 1 повноцінне відділення та кишенька під сіточкою, є фіксувальні ремені. Підкладка щільна, водовідштовхувальна. .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 80 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 27 см |
| Вага | 3.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 795 ₴








