Сумочка від українського виробника. Зроблена з якісної м'якої турецької екошкіри.
Стильна сумочка зручна, містка, підійде під будь-який стиль. Закривається клапаном. Усередині одне відділення, є кишеня відкритого доступу та потайна кишенька з блискавкою. Ззовні кишенька для дріниць. У комплекті довгий регульований ремінець. Розмір сумки: висота –20 см, довжина – 23 см, ширина дна – 7 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Стан | Новий |
| Підкладка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 210 мм |
| Ручки | Одна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Малий |
| Ширина | 230 мм |
| Форма | Овальна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Стиль | Універсальний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Довжина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴




