Сумочка від українського виробника. Зроблена з якісної м'якої турецької екошкіри.
Стильна сумочка зручна, містка, підійде під будь-який стиль. Закривається блискавками. Усередині три відділення, є кишеня відкритого доступу. У комплекті довгий регульований ремінець. Розмір сумки: висота –20 см, довжина – 21 см, ширина дна – 8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Підкладка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 210 мм |
| Ручки | Одна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Малий |
| Ширина | 200 мм |
| Форма | Кругла |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Стиль | Універсальний |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей |
| Довжина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴




