Сумочка українського бренду Luck Sherrys. Зроблена з якісного м'якого турецького екошкіри.
Стильна сумочка зручна, містка, підійде під будь-який стиль. Закривається клапаном на магнітних застібках. Усередині два відділення і перегородка на блискавці. У комплекті довгий регульований ремінець. Розмір сумки: висота –16 см, довжина – 22 см, ширина дна – 7 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Ручки | Одна |
| Розмір | Малий |
| Ширина | 220 мм |
| Стиль | Універсальний |
| Колір | Бежевий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Довжина | 70 мм |
| Підкладка | Так |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Жорсткість | Жорстка |
| Виробник | Luck Sherrys |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴





