Сумочка зроблена з якісної м'якої турецької екошкіри.
Стильна сумочка зручна, містка, підійде під будь-який стиль.
Закривається клапаном на магнітних застбках. Усередині два відділення, та перегородка на блискавці.
У комплекті регульований ремінець. Розмір сумки: висота –16 см, довжина – 27 см, ширина дна – 5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Підкладка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Ручки | Одна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Малий |
| Ширина | 270 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Стиль | Універсальний |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴



