Сумочка зроблена з якісної м'якої турецької екошкіри.
Стильна сумочка зручна, містка, підійде під будь-який стиль.
Закривається блискавкою. Усередині одне відділення, є кишеня відкритого доступу і потаємна кишенька на блискавці.
Ззовні 2 кишеньки на блискавці для дрібниць на передній стороні та задній.
У комплекті тонкий довгий регульований ремінець та декоратиний ремінець. Розмір сумки: висота –18 см, довжина – 24 см, ширина дна – 11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Підкладка | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 200 мм |
| Ручки | Дві |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Середній |
| Ширина | 240 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Стиль | Універсальний |
| Жорсткість | М'яка |
| Виробник | Batty |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴







