Велика дута сумка – шопер.
Має один великий відділ на текстильній підкладці. На одній внутрішній стінці – потайна кишеня на блискавці, на протилежній – кишеня вільного доступу. Модель має дві ручки середньої довжини. Передня зовнішння стінка прикрашена ланцюжком.
Розміри сумки 31см*29см*11см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Підкладка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 310 мм |
| Ручки | Дві |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Великий |
| Ширина | 290 мм |
| Форма | Квадратна |
| Тип сумки | Шопер |
| Стиль | Класичний |
| Жорсткість | М'яка |
| Виробник | Luck Sherrys |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴





