Сумка жіноча велика в коричневому кольорі.
Матеріал - еко-шкіра.
Розмір 31*33*12см.
Всередині має три повноцінних віділення, маленька кишенька з блискавкою та кишенька швидкого доступу.
Вміщає папку для документів А4 та стандартний ноутбук.
Ручки регулюються, а також є довгий ремінець в комплекті.
Текстура - крокодил.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Ручки | Дві |
| Розмір | Великий |
| Ширина | 330 мм |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Коричневий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина | 120 мм |
| Підкладка | Так |
| Висота | 310 мм |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Матеріал | Екошкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Тип сумки | Ділова |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Виробник | Luck Sherrys |
| Тип застежки | Кнопки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴




