Сумочка українського бренду МІС. Зроблена з якісної м'якого турецького екошкіри.
Стильна сумочка зручна, містка, підійде під будь-який стиль.
Закривається блискавками.
Два відділення, є велика кишеня відкритого доступу і потаємна кишенька на блискавці.
Ззовні кишенька на блискавці для дрібниць.
У комплекті довгий регульований ремінець.
Розмір сумки: висота –17 см, довжина – 22 см, ширина дна – 12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴




