Сумочка українського бренду Luck Sherrys. Зроблена з якісного м'якого турецького екошкіри.
Стильна сумочка зручна, містка, підійде під будь-який стиль. Закривається клапаном на магнітних застібках. Усередині два відділення, є кишеня відкритого доступу і потаємна кишенька на блискавці. З У комплекті довгий регульований ремінець. Розмір сумки: висота –17 см, довжина – 24 см, ширина дна – 11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Ручки | Одна |
| Розмір | Малий |
| Ширина | 240 мм |
| Стиль | Універсальний |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина | 110 мм |
| Підкладка | Так |
| Висота | 170 мм |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Жорсткість | М'яка |
| Виробник | Luck Sherrys |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴



