Сумочка українського бренду Luche Rino. Зроблена з якісного м'якого турецького екошкіри.
Стильна сумочка зручна, містка, підійде під будь-який стиль. Закривається блискавкою. Усередині одне відділення та кишеня відкритого доступу. Зовні кишеня на блискавці. У комплекті довгий регульований ремінець. Розмір сумки: висота –16 см, довжина – 23 см, ширина дна – 7 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Підкладка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 160 мм |
| Ручки | Одна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Малий |
| Ширина | 230 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Стиль | Універсальний |
| Жорсткість | М'яка |
| Виробник | Lucherino |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴



