Сумочка українського бренду Luche Rino виконана в стилі відомого бренду Pinko. Зроблена з якісної турецької екошкіри.
Стильна сумочка зручна, містка, підійде під будь-який стиль. Закривається магнітною застібкою. Усередині два відділення, є перегородка на блискавці та кишеня відкритого доступу. У комплекті довгий регульований ремінець. Розмір сумки: висота –16 см, довжина – 24 см, ширина дна – 7 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Підкладка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 160 мм |
| Ручки | Одна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Малий |
| Ширина | 240 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Стиль | Універсальний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Виробник | Luck Sherrys |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей |
| Довжина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴









