Сумочка українського бренду Luck Sherrys. Зроблена з якісної м'якої турецької екошкіри.
Стильна сумочка зручна, містка, підійде під будь-який стиль. Закривається блискавкою. Усередині одне відділення, яке розділяється відідленням на блискавці одна велика відкрита кишеня. Зовні кишеня на блискавці. У комплекті довгий ремінець, який регулюється, та маленький гаманець. Прикрашена цепкою. Розміри сумки: висота -19 см, довжина - 25 см, ширина дна - 7 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luck Sherrys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴







