Сумочка українського бренду Luck Sherrys. Зроблена з якісної м'якої турецької екошкіри.
Стильна сумочка зручна, містка, підійде під будь-який стиль. Закривається блискавкою та клапаном на магніті. Усередині одне відділення без підкладки, одна велика відкрита кишеня. Зовні кишеня на блискавці. У комплекті два ремені: один короткий, другий-довгий, регулюється. Розміри сумки: висота-20 см, довжина-31 см, ширина дна-8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Ручки | Дві |
| Розмір | Середній |
| Ширина | 310 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Бежевий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення під клапаном |
| Довжина | 80 мм |
| Підкладка | Ні |
| Висота | 200 мм |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Форма | Овальна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Жорсткість | М'яка |
| Виробник | Luck Sherrys |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴




