Сумочка від українського виробника. Зроблена з якісної м'якої турецької еко-шкіри.
Сумочка прошита ромбами що нагадує стиль всім відомої марки Chanel.
Ззовні закривається клапаном з поворотним механізмом.
Ремінець сумочки зроблений з металевого ланцюжка а посередині шкіряна вставка, яка регулюється. Ремінець один довгий але його можна скласти навпіл і і носити на плечі як з двома шлейками, а можна зробити як один довгий
Всередині 1 велике основне відділення на блискавці. Є дві потаємних кишеньки на блискавках,та накладна кишенька.
Сумочка середнього розміру, але досить містка, і все що Вам необхідно завжди буде під рукою.
Підкладка виконана з якісного матеріалу.
Висота 18см, ширина 25см, глибина 8см. Висота ручок якщо скласти навпіл щоб їх було 2 - 32см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | Відділення під клапаном, Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 725 ₴







