Сумочка Українського Бренду Luck Sherrys. Зроблена з якісної м'якої турецької еко-шкіри.
Сумочка прошита ромбами що нагадує стиль всім відомої марки Chanel.
Ззовні закривається на 2 магнітні заклепки.
Ремінець сумочки зроблений з металевого ланцюжка а посередині шкіряна вставка. Ремінець один довгий але його можна скласти навпіл і і носити на плечі як з двома шлейками, а можна зробити як один довгий
Всередині 2 великих основних відділення на блискавках. В одному відділенні є потаємна кишенька на блискавці, а в іншому відділенні дві накладні кишеньки.
Сумочка середнього розміру, але досить містка, і все що Вам необхідно завжди буде під рукою.
Підкладка виконана з якісного тканиного матеріалу.
Висота 20см, ширина 32см, глибина 12см. Висота ручок якщо скласти навпіл щоб їх було 2 - 32см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luck Sherrys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | Відділення під клапаном, 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 875 ₴



