Міський жіночий рюкзак "Johnny"
Одне основне відділення з щільною тканинною підкладкою.
Всередині потайна кишенька на блискавці й дві вільних.
З лицьового боку накладна кишеня на блискавці.
Плечові ремені регулюються. Металева фурнітура.
Матеріал: еко шкіра люкс
Розмір 32*27*15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 27 см |
| Виробник | Johny |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 32 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вікова група | Доросла |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основне, Зовнішня кишеня без застібки |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴







