Сумка жіноча велика в чорному кольорі.
Матеріал - еко-шкіра.
Розмір 36*33*16см.
Всередині має три повноцінних віділення та 3 маленьких кишеньки.
Вміщає папку для документів А4 та стандартний ноутбук.
Ззовні є кишенька на блискавці для швидкого доступу.
Текстура - гладка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴






