- Сумка невелика, але містка.
- У комплекті є ремінь, щоб носити на плечі.
- Є відділення для взуття.
- Високоякісна PU шкіра.
Розміри:
Висота: 23 см.
Ширина: 18 см.
Довжина: 46 см
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 18 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно, Плечовий ремінь, Відсік для взуття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴










