

Валіза пластикова поліпропілен 100% Wings 181-03 маленька S темно-сіра
1 795 ₴
- Немає в наявності
- Код: 18103-S\d.grey
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого та морозостійкого матеріалу — поліпропілен 100%.
Має 4 подвійних коліщатка, що обертаються на 360 градусів. Ідеально підходить як ручна поклажа в літак, має розміри — 56 х 38 х 20 см з урахуванням коліс та всіх зовнішніх елементів.
Є верхня ручка для перенесення й телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується в 3 положення.
Має вбудований кодовий замок типу TSA/
Усередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені. Підкладка щільна, водовідштовхувальна. Фурнітура - чорна.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.5 кг |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 20 см |
| Основні | |
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Валіза |
| Замок | TSA кодовий |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Наявність коліс | 4 колеса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴


