▪️Матеріал: 100% Polyester
▪️Розміри: 25/19/6 см.
▪️Матеріал: міцний та водонепроникний 100% поліестер.
▪️Месенджер від Without зберігає свою початкову форму не підлягаючи деформації, компактний та максимально комфортний.
▪️Довжина пасової стрічки регулюється (максимальна довжина - 110 см);
▪️Сумка має 4 віділення, які захищенні металевими застібками.
▪️Додатковий карман на спинці, для швидкого доступу.
▪️Потайний карман всередині, збереже ваші цінності від небажаних очей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Without |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Кругла |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня без застібки |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴





