Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого та морозостійкого матеріалу — полікарбонат + абс-пластик.
Має 4 коліщатка, що обертаються на 360 градусів. Ідеально підходить як основний багаж в літак, має розміри — 74х50 х27 см з урахуванням коліс.
Є верхня ручка для перенесення й телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується в 3 положення.
Усередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені. Підкладка щільна, водовідштовхувальна. Фурнітура - чорна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Жовтий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 100 л |
| Висота | 75 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 27 см |
| Вага | 3.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴









