Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого та морозостійкого матеріалу — поліпропілен 100%.
- Має 4/2 коліщатка, що оборчується на 360 градусів.
- Ідеально підходить у літак, як основний багаж, має розміри — 75х30х30 см з урахуванням коліс.
- Є верхня й бічна ручка для перенесення й телескопічна дюралюмінова ручка, яка фіксується в 3 положення.
- Усередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура чорна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 110 л |
| Висота | 75 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 3.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 695 ₴







