



Валіза поліпропілен 100% 7930 L велика фіолетова
2 795 ₴
- В наличии
- Код: Валіза 7930 L фіолетова
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого матеріалу - поліпропілен 100%.
Має 4 підвійні коліщатка, що обертаються на 360 градусів.
Розміри валізи — 75 х 48 х 29см з врахуванням коліс та всіх зовнішніх елементів.
Є верхня, бокова ручка для перенесення та телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується у 3 положення.
Має вбудований кодовий замок TSA.
Всередині 2 повноцінні відділення, є фіксувальні ремені. Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Большой |
| Материал | Полипропилен |
| Цвет | Фиолетовый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | TSA кодовый |
| Размеры | |
| Высота | 75 см |
| Ширина | 48 см |
| Глубина | 29 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 795 ₴


