Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого матеріалу - поліпропілен 100%.
Валіза має додаткове розширення обʼєму та 4 підвійні коліщатка, що обертаються на 360 градусів.
Розміри валізи — 55 х 37 х 22см з врахуванням коліс та всіх зовнішніх елементів.
Є верхня ручка для перенесення та телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується у 3 положення.
Має вбудований кодовий замок TSA.
Всередині 2 повноцінні відділення, є фіксувальні ремені. Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
Розмір S не має бокової ручки!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | Полипропилен |
| Цвет | Голубой |
| Телескопическая ручка | Да |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | TSA кодовый |
| Размеры | |
| Высота | 55 см |
| Ширина | 37 см |
| Глубина | 22 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 795 ₴





