Кейс пластиковий, виготовлений з ударостійкого матеріалу — поліпропілен.
- Ідеально підходить як ручна поклажа в літак, має розміри — 33*23*15cм .
- Кріпиться на валізу позаду (на резинці)
- Всередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура в колір виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Размер | Мини |
| Материал | Полипропилен |
| Цвет | Шампань |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Размеры | |
| Высота | 33 см |
| Ширина | 23 см |
| Глубина | 15 см |
| Вес | 0.9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴




