

Кейс поліпропіленовий 7930 Зелений
795 ₴
- В наличии
- Код: Кейс 7930 Зелений
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кейс пластиковий, виготовлений з ударостійкого матеріалу — поліпропілен.
- Ідеально підходить як ручна поклажа в літак, має розміри — 33*23*15cм .
- Кріпиться на валізу позаду (на резинці)
- Всередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура в колір виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Размер | Мини |
| Материал | Полипропилен |
| Цвет | Зелёный |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Размеры | |
| Высота | 33 см |
| Ширина | 23 см |
| Глубина | 15 см |
| Вес | 0.9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴


