

Валіза пластикова Wings М 120 середня лимонна + кейс
2 895 ₴
- В наличии
- Код: Wings М + кейс лимонна
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Валіза пластикова, виготовлена зі зносостійкого матеріалу - полікарбонат+абс-пластик.
- Коліщатка подвійні поліуретанові, безшумні. обертаються на 360 градусів.
- Ідеально підходить у літак, як основний багаж, має розміри – 67*45*26см з урахуванням коліс.
- Є верхня та бічна ручка для перенесення та телескопічна дюралюмінева ручка, яка фіксується у 3 положення.
- Усередині 2 повноцінних відділення є фіксуючі ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура чорна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Размер | Средний |
| Материал | АБС-пластик |
| Цвет | Желтый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Тип | Чемодан |
| Производитель | WINGS |
| Размеры | |
| Высота | 67 см |
| Ширина | 45 см |
| Глубина | 26 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 895 ₴


