



Валіза пластикова поліпропілен 100% Madisson #53103 велика L лавандова
2 995 ₴
- В наличии
- Код: Madisson #53103 L лаванда
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого, міцного матеріалу — поліпропілен 100%.
- Має 4 подвійних коліщатка, що обертаються на 360 градусів.
- Ідеально підходить як основний багаж в літак, має розміри — 74 х 50 х 30 см з врахуванням коліс та всіх зовнішніх елементів.
- Є верхня й телескопічна алюмінієва ручка.
- Має вбудований кодовий замок TSA
- Всередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Madisson |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Большой |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Фиолетовый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Замок | TSA кодовый |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 100 л |
| Высота | 74 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 30 см |
| Вес | 4.4 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 995 ₴


