Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого, міцного матеріалу — поліпропілен 100%.
- Має 4 подвійних коліщатка, що обертаються на 360 градусів.
- Розміри — 64 х 44 х 24 см з врахуванням коліс та всіх зовнішніх елементів.
- Є верхня й телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується в 3 положення.
- Має вбудований кодовий замок TSA
- Всередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура - чорна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 64 см |
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 24 см |
| Вага | 2.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 895 ₴




