Валізи з чіткими замірами 40*30*20см та зʼємними колесиками
Матеріал: поліпропілен 100%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручна поклажа |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Рожевий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 24 л |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 2.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴






