Валіза тканинна Wings 1701 розмір М середній на 2 колесах, колір cиній
2 595 ₴
- В наличии
- Код: 1701/2 M/blue
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бренд Wings, Польща.
Матеріал: cordura 800den
Всередині валіза має одне основне відділення та кишенька під сіточкою, на передній стороні три зовнішніх кишені для дрібниць
❗️Валіза має додаткове розширення обʼєму
Підкладка щільна, водонепроникна
Ручка висувна телескопічна з фіксацією, а також є верхня та бокова ручки для перенесення
2 Колеса поліуретанові, вбудовані в корпус валізи
Є вбудований кодовий замок
Заміри М розміру - 64*43*25см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Размер | Средний |
| Материал | Кордура |
| Цвет | Синий |
| Телескопическая ручка | Да |
| Размеры | |
| Объем | 85 л |
| Высота | 64 см |
| Ширина | 43 см |
| Глубина | 25 см |
| Вес | 3.6 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 595 ₴








