Бренд Wings, Польща.
Матеріал: cordura 800den
Всередині валіза має одне основне відділення та кишенька під сіточкою, на передній стороні три зовнішніх кишені для дрібниць
❗️Валіза має додаткове розширення обʼєму
Підкладка щільна, водонепроникна
Ручка висувна телескопічна з фіксацією, а також є верхня та бокова ручки для перенесення
2 Колеса поліуретанові, вбудовані в корпус валізи
Є вбудований кодовий замок
Заміри S розміру - 53*37*23см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | Кордура |
| Цвет | Синий |
| Телескопическая ручка | Да |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 50 л |
| Высота | 53 см |
| Ширина | 37 см |
| Глубина | 23 см |
| Вес | 2.4 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 495 ₴








