Валіза тканинна Wings 1701 розмір S маленька на 2 колесах, колір бордовий
1 495 ₴
- В наличии
- Код: 1701/2 S/red
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бренд Wings, Польща.
Матеріал: cordura 800den
Всередині валіза має одне основне відділення та кишенька під сіточкою, на передній стороні три зовнішніх кишені для дрібниць
❗️Валіза має додаткове розширення обʼєму
Підкладка щільна, водонепроникна
Ручка висувна телескопічна з фіксацією, а також є верхня та бокова ручки для перенесення
2 Колеса поліуретанові, вбудовані в корпус валізи
Є вбудований кодовий замок
Заміри S розміру - 53*37*23см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | Кордура |
| Цвет | Бордовый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 50 л |
| Высота | 53 см |
| Ширина | 37 см |
| Глубина | 23 см |
| Вес | 2.4 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 495 ₴








