Валіза тканинна Wings 1701 розмір S маленька на 2 колесах, колір сірий
1 495 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1701/2 S/gray
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Бренд Wings, Польща.
Матеріал: cordura 800den
Всередині валіза має одне основне відділення та кишенька під сіточкою, на передній стороні три зовнішніх кишені для дрібниць
❗️Валіза має додаткове розширення обʼєму
Підкладка щільна, водонепроникна
Ручка висувна телескопічна з фіксацією, а також є верхня та бокова ручки для перенесення
2 Колеса поліуретанові, вбудовані в корпус валізи
Є вбудований кодовий замок
Заміри S розміру - 53*37*23см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Кордура |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 50 л |
| Висота | 53 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 23 см |
| Вага | 2.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴







