
Валіза пластикова 1424 S з фото памʼяток світу
2 195 ₴
- В наличии
- Код: 1424 S фото памʼят. світу
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Валіза пластикова, виготовлена зі зносостійкого матеріалу - полікарбонат + абс-пластик.
- Коліщатка поліуретанові, обертаються на 360 градусів.
- Має розміри – 56*40*22см з врахуванням коліс.
- Є верхня та бічна ручка для перенесення та телескопічна дюралюмінева ручка, яка фіксується у 3 положення.
- Усередині 2 повноцінні відділення є фіксуючі ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура чорна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | АБС-пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Белый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 40 л |
| Высота | 56 см |
| Ширина | 40 см |
| Глубина | 22 см |
| Вес | 2.4 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 195 ₴


