
Валіза пластикова 1424 S Памʼятки світу
2 195 ₴
- В наявності
- Код: 1424 S Памʼятки світу
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валіза пластикова, виготовлена зі зносостійкого матеріалу - полікарбонат + абс-пластик.
- Коліщатка поліуретанові, обертаються на 360 градусів.
- Має розміри – 56*40*22см з врахуванням коліс.
- Є верхня та бічна ручка для перенесення та телескопічна дюралюмінева ручка, яка фіксується у 3 положення.
- Усередині 2 повноцінні відділення є фіксуючі ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура чорна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 2.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 195 ₴


