Дорожня подушка з ефектом памʼяті Полуничка
450 ₴
- В наличии
- Код: подушка
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дорожня подушка завдяки наповнювачу піна Меморі оберігає шию від затікання та підтримує її у комфортному положенні.
Подушка добре адаптується під контури шиї, що дозволяє добре відпочити під час довгої подорожі.
Чохол на блискавці.
Подушка добре адаптується під контури шиї, що дозволяє добре відпочити під час довгої подорожі.
Чохол на блискавці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Высота | 10 см |
| Вес | 400 г |
| Состояние | Новое |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
| Застежка наволочки | потайная молния |
| Тип | Дорожняя |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴


