Дорожня подушка з ефектом памʼяті Яблучко
450 ₴
- В наявності
- Код: подушка
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожня подушка завдяки наповнювачу піна Меморі оберігає шию від затікання та підтримує її у комфортному положенні.
Подушка добре адаптується під контури шиї, що дозволяє добре відпочити під час довгої подорожі.
Чохол на блискавці.
Подушка добре адаптується під контури шиї, що дозволяє добре відпочити під час довгої подорожі.
Чохол на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 10 см |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Наповнювач | Пенополиуретан |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Тип | Дорожня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


