Валіза пластикова Wings 5398 L велика Чорна
2 450 ₴
- В наличии
- Код: Wings 5398 L чорна
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Валіза пластикова, виготовлена зі зносостійкого матеріалу - полікарбонат+абс-пластик.
- Коліщатка подвійні поліуретанові, безшумні. обертаються на 360 градусів.
- Ідеально підходить у літак, як основний багаж, має розміри – 75*50*30см з врахуванням коліс.
- Є верхня та бічна ручка для перенесення та телескопічна дюралюмінева ручка, яка фіксується у 3 положення.
- Всередині 2 повноцінних відділення є фіксуючі ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура чорна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Большой |
| Материал | АБС-пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Зелёный |
| Телескопическая ручка | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 100 л |
| Высота | 75 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 30 см |
| Вес | 3.8 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 450 ₴







