Валіза пластикова Wings 5398 М середня Молочна
2 350 ₴
- В наявності
- Код: 5398 M Молочна
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валіза пластикова, виготовлена зі зносостійкого матеріалу - полікарбонат+абс-пластик.
- Коліщатка подвійні поліуретанові, безшумні. обертаються на 360 градусів.
- Ідеально підходить у літак, як основний багаж, має розміри – 65*43*26см з урахуванням коліс.
- Є верхня та бічна ручка для перенесення та телескопічна дюралюмінева ручка, яка фіксується у 3 положення.
- Всередині 2 повноцінних відділення є фіксуючі ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура чорна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 75 л |
| Висота | 65 см |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 3.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴







