Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого та морозостійкого матеріалу — полікарбонат + абс-пластик.
Валіза пластикова, виготовлена зі зносостійкого матеріалу - полікарбонат+абс-пластик.
- Має 4 подвійні коліщатка, що обертаються на 360 градусів (їх можна зняти)
- має розміри – 50*32*19см з врахуванням коліс.
- Є верхня ручка для перенесення та телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується у 3 положення.
- Всередині 2 повноцінних відділення, є фіксуючі ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура чорна.
❗️Валіза розміру XS не має бокової ручки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручна поклажа |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 28 л |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 19 см |
| Вага | 2.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴




