


Валіза 100% поліпропілен 084 маленька S червона
1 795 ₴
- В наличии
- Код: 084 валіза S червона
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ціна вказана за S розмір.
❗️Валіза розміру S не має бокової ручки
- Матеріал 100% поліпропілен, який не боїться зовнішніх ударів.
- Є верхня ручка для перенесення та висувна телескопічна ручка.
- Коліщатка подвійні поліуретанові
- Фурнітура кольору валізи.
- Усередині два основні відділення. Одне застібається блискавкою, в іншому речі фіксуються ременями. Додатково є маленька кишенька під сіточкою для дрібниць.
- Підкладка щільна та водонепроникна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Красный |
| Телескопическая ручка | Да |
| Регулировка размера | Да |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 40 л |
| Высота | 55 см |
| Ширина | 38 см |
| Глубина | 22 см |
| Вес | 2.4 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 795 ₴


