Розмір: 31*23*16см
Матеріал: 100% поліпропілен, який не боїться зовнішніх ударів.
Якісна фурнітура в колір кейсу
Кейс зручно кріпиться на валізу, адже має резинку позаду
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | Без колес |
| Размер | Мини |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Розовый |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 14 л |
| Высота | 31 см |
| Ширина | 23 см |
| Глубина | 16 см |
| Вес | 0.9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴






