Валіза тканинна Wings 2502 середня М сіра на 2ох колесиках
2 595 ₴
- В наличии
- Код: 2502 на 2 колеса М сірий
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Валіза тканинна, виготовлена з водонепроникного матеріалу щільністю 800DEN.
Має 2 коліщатка, що надійно укріплені у корпусі валізи.
Розмір – 64*43*25см з врахуванням коліс.
Є верхня ручка для перенесення, бокова та телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується у 3 положення.
Усередині 1 повноцінне відділення та одне маленьке під сіточкою, є ремені, що фіксують.
Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
Ззовні є 2 додаткові кишеньки для речей першої необхідності та додаткове розширення об'єму.
Є кодовий замок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Размер | Средний |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Серый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Регулировка размера | Да |
| Количество отделений на молнии | 3 |
| Количество отделений | 1 |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 85 л |
| Высота | 64 см |
| Ширина | 43 см |
| Глубина | 25 см |
| Вес | 3.8 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 595 ₴








