Валіза пластикова Wings 190 велика L Синій
2 495 ₴
- В наличии
- Код: 190 L Синій
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого та морозостійкого матеріалу — полікарбонат + абс-пластик.
Має 4 коліщатка, що обертаються на 360 градусів. Ідеально підходить як основний багаж в літак, має розміри — 77х 49 х 30 см з урахуванням коліс.
Є верхня ручка для перенесення й телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується в 3 положення.
Усередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені. Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Большой |
| Материал | АБС-пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Синий |
| Телескопическая ручка | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 100 л |
| Высота | 77 см |
| Ширина | 49 см |
| Глубина | 30 см |
| Вес | 4 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 495 ₴







