Кейс пластиковий, виготовлений зі знозостійкого матеріалу — полікарбонат + АБС-пластик.
Ідеально підходить як додаткова ручна поклажа в літак, має розміри — 35*28*16см . Має резинку для кріплення на валізу.
Всередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені. Підкладка щільна, водовідштовхувальна. Фурнітура - чорна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кейс-пилот |
| Наличие колес | Без колес |
| Размер | Мини |
| Материал | Поликарбонат |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Фиолетовый |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 15 л |
| Высота | 28 см |
| Ширина | 35 см |
| Глубина | 16 см |
| Вес | 0.9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴






