Валіза поліпропілен 100% Ormi 8802 маленька S графіт
2 395 ₴
- В наличии
- Код: 8802 - S / графіт
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ціна вказана за S розмір.
Є додаткове розширення обʼєму❗️
-
Бренд Ormi
- Матеріал 100% поліпропілен, який не боїться зовнішніх ударів.
- Є дві ручки для перенесення – верхня та бічна. Є висувна телескопічна ручка.
- Збоку є ніжки, щоб ставити валізу в горизонтальному положенні.
- Коліщатка подвійні поліуретанові, безшумні.
- Усередині два основні відділення. Одне застібається блискавкою, в іншому речі фіксуються ременями. Додатково є маленька кишенька під сіточкою для дрібниць.
- Підкладка щільна водонепроникна.
Заміри з врахуванням коліс (міряємо у найширшій точці з врахуванням виступаючих елементів): 55*39*22см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ormi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Мятный |
| Телескопическая ручка | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | TSA кодовый |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 40 л |
| Высота | 55 см |
| Ширина | 39 см |
| Глубина | 22 см |
| Вес | 2.4 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 395 ₴







