Ціна вказана за S розмір.
Є додаткове розширення обʼєму❗️
-
Бренд Ormi
- Матеріал 100% поліпропілен, який не боїться зовнішніх ударів.
- Є дві ручки для перенесення – верхня та бічна. Є висувна телескопічна ручка.
- Збоку є ніжки, щоб ставити валізу в горизонтальному положенні.
- Коліщатка подвійні поліуретанові, безшумні.
- Усередині два основні відділення. Одне застібається блискавкою, в іншому речі фіксуються ременями. Додатково є маленька кишенька під сіточкою для дрібниць.
- Підкладка щільна водонепроникна.
Заміри з врахуванням коліс (міряємо у найширшій точці з врахуванням виступаючих елементів): 55*39*22см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ormi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Шампань |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 39 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 2.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴







