
Рюкзак SwissGear Сірий 35 л Спортивно-дорожній рюкзак Універсальний рюкзак з поліестеру
995 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8810-grey
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак SwissGear Сірий 35 л Спортивно-дорожній рюкзак Універсальний рюкзак з поліестеру
Рюкзак спортивно-дорожній Swiss - універсальна модель, що підходить для активного відпочинку, спорту, поїздок і повсякденного використання. Стильний дизайн і міцні матеріали роблять його надійним супутником на кожен день.
Особливості:
- одне велике основне відділення
- окрема кишеня для ноутбука (до 15,6")
- вихід для powerbank і навушників
- бокові кишені: закриті на блискавці та відкриті
- на передньому боці - містке відділення та маленька кишеня
- ортопедична дихаюча спинка для комфортного носіння
- у комплекті йде дощовик
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Колір: сірий
- Об'єм: 35 л
- Розмір: 45*30*18см


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SwissGear |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 35 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Тверде дно, Водонепроникний кишеню, Кишеня для накидки, USB-роз'єм, Сумісний з форматом А4, Захисний чохол, Водонепроникна тканина |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴


